Kontenery na gruz i odpady, odbiór i zagospodarowanie

Wywóz odpadów pobudowlanych, gruzu i śmieci
Sprzedaż kruszywa
button_usługi

button_transport

button_zsypy
button_mycie
ODPADÓW POREMONTOWYCH I POBUDOWLANYCH

Firma EKO-TOM od lat jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie odbioru i przetwarzania odpadów pobudowlanych i poremontowych na terenie Poznania. Posiadamy własną kruszarnię betonu, nowoczesną flotę specjalistycznych pojazdów, a przede wszystkim ogromny wybór kontenerów różnych rozmiarów na wynajem, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta oraz które udostępniamy w przystępnej cenie.

Wynajem kontenerów w Poznaniu.
 
W trosce o wygodę naszych klientów z Poznania, świadczone przez nas usługi są kompleksowe. Jednak podstawą naszej kontenery EKO-TOM na wynajem można zobaczyć na wielu placach budowy na terenie całego Poznania. Jesteśmy

wszędzie tam, gdzie trzeba pozbyć się uciążliwych odpadów, które powstały w efekcie prac budowlanych bądź remontów.
Wynajem kontenerów na gruz i odpady w niskiej cenie to najprostsza i najpopularniejsza metoda na pozbycie się gruzu pobudowlanego oraz uporządkowanie terenu.
Nasze kontenery na wynajem na odpady i gruz są solidnej konstrukcji, posiadają ergonomiczny kształt oraz charakteryzują się dużą ładownością i przystępną ceną. Pojemne pojemniki cieszą się doskonałą opinią wśród naszych klientów, którzy doceniają zalety produkty ułatwiającego pozbycie się niechcianego gruzu i śmieci. Wynajęty i zapełniony kontener odbieramy na koniec od klienta, a następnie zagospodarowujemy go. Nasi klienci otrzymują wymagane prawem zaświadczenie o odbiorze odpadów (KPO).

 
Działamy rzetelnie
 

W przypadku odbioru czystego gruzu uzyskanego dzięki wcześniejszej segregacji dokonanej przez klienta, zmniejszamy opłaty pobierane za wynajem kontenera oraz wywóz śmieci. Przejmujemy też pełną odpowiedzialność za powierzone nam zlecenia, działając w oparciu o obowiązujące przepisy z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi. Współpraca z naszą firmą będzie także świadczyć o poprawnej polityce środowiskowej w zarządzanej przez Państwa firmie.

EKO-TOM posiada wszelkie wymagane prawem pozwolenia, które w razie wątpliwości pozostają zawsze są do Państwa wglądu. Nasi klienci otrzymują od EKO-TOM właściwą kartę przekazania odpadu wraz z fakturą.
Oprócz odbioru odpadów pobudowlanych oferujemy także wynajem kubłów zsypowych w przystępnej cenie, które ułatwią pozbycie się gruzu zalegającego w wyższych partiach budynku i będą niezwykle przydatnym sprzętem w trakcie pac remontowych bądź modernizacyjnych. Zajmujemy się także sprzedażą kruszywa budowlanego w różnych frakcjach.
Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszej pełnej oferty oraz cennika.

W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.